KURUMSAL

Firmamız mevcut pazarındaki güvenirliği referansları ve 40 yıla yaklaşmış tecrübesi ile hizmetlerini sürdürmektedir.
Kalite Politikamız
Vizyonumuz, müşteri istek ve beklentilerini karşılayacak kalitede ürünler üreterek iç ve dış pazarda satışları artırmak ve aranılan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.
Çiçekçi Ticaret, kurulduğu günden bu yana ülkemiz ekonomisine her zaman dürüst ve çalışkan ticaret anlayışı ile hizmet vermektedir.
Amacımız kaliteyi en hızlı ve sürekli hizmet anlayışı ile tüketiciye sunmaktır.
İç ve dış pazarda müşteri istek ve beklentilerini karşılayacak kalitede ürünler üreterek satışlarımızı artırmak ve markalaşmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.
Saf su Üretimi:
Her sevkiyat öncesi özenle denetimi yapılan, tamamen saf, mineral ve yabancı maddelerden arınmış, hassas laboratuvarda bile kullanılan düzeyde saf su üretimi gerçekleştirmekteyiz. Üretmiş olduğumuz saf su ürünümüzün Hıfzı Sıhha Laboratuvarları'nda düzenli olarak testleri yapılmaktadır.
Çiçekçi Saf Su'yu firmanızın kullanım alanına göre Cnc makinaları, cnc tezgahları, döküm işleri, metal kaplama, tel erezyon, ısıl işlem, kuyumcu makinaları, kuyum imalatı, güzellik merkezi makinaları, laboratuvarlar, ısıtma soğutma makinaları, forklif aküleri, lazer kesim, süs havuzları, güneş enerjisi panel temizliği ve tarım kimyasalarında  güvenle kullanabilirsiniz.
Oto Cam Suyu Üretimi :
Çiçekçi ve Auto Fresh Cam Suları her mevsim araç camlarında ve tüm cam yüzeylerde pırıl pırıl sonuçlar sağlar. Özellikle kış aylarında aracınızın üstündeki çamurlaşmayı ve tozlu görüntüyü tamamen yok eder, yol görüşünüzü açar.